سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1812.4
مظنه4,864,000
18 گرم1,122,800
ارزش سکه10,958,592
قدیم (بهار)11,100,000
جدید (امامی)12,200,000
نیم6,200,000
ربع4,200,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

زیردریایی خطرناکی که می‌تواند زیر ۳۰ دقیقه کره زمین را نابود کند

کشور آمریکا مجهز به زیردریایی‌هایی است که می‌توانند کره زمین را نابود کنند.

به گزارش موبوایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کشور آمریکا سالهاست به دنبال ساخت سلاح هایی است که بتواند با استفاده از آنها کشورهای جهان را نابود کند. از جمله این سلاح ها، بمب اتم، موشک هسته ای، میکروب های خطرناک و تجهیزات بیولوژیک، ماهواره های فضایی با حمل تجهیزات محرمانه و... هستند.

ایالت متحده برای حمل این سلاح ها از فضاپیماها، جنگنده ها، کشتی ها و زیردریایی ها استفاده می کند که یکی از خطرناک ترین آنها زیردریایی تهاجمی کلاس Seawolf است که از آن به عنوان گران ترین و پیشرفته ترین زیردریایی آمریکا یاد می شود. البته برخی کارشناسان معتقدند زیردریایی های virginia پیشرفته تر بوده که در نیروی دریایی این کشور مشغول خدمت هستند.

به هرحال زیردریایی Seawolf به شدت پنهانکار بوده و کشف آن بسیار دشوار است و بدنه این آبگرد رزمی از جنس فولاد پرفشار HY-100  بوده و پوشش ضد پژواک دارد و می توان تا عمق ۳۰۵۰ آب نفوذ کند. این زیردریایی همچنین قابلیت تجهیز شدن به قدرتمندترین موشک های اتمی را دارد و با شلیک چند فروند از آن می تواند حیات را در کره زمین غیرممکن کند.

کشور آمریکا درحال حاضر خطرناک ترین کشور جهان است و با وجود اینکه تلاش می کند تا هیچ کشوری به توان هسته ای، حتی در ابعاد صلح آمیز و پزشکی دست پیدا نکند اما خود با ساخت چنین سلاح هایی می تواند عامل مرگ میلیاردها انسان شود و کره خاکی را متلاشی کند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا