سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

اگر ارز دیجیتال دارید، حتما مراقب این برنامه باشید !

گزارش شده است که یک برنامه تقلبی موبایل که ادعا می کند صرافی Uniswap است ، از سرمایه گذاران این ارز سرقت کرده این اتفاق یادآوری مهمی در مورد کلاهبرداری هایی که هنوز در صنعت نوپای ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد را ارائه می دهد.

اگر ارز دیجیتال دارید، حتما مراقب این برنامه باشید !


گزارش شده است که یک برنامه تقلبی موبایل که ادعا می کند صرافی Uniswap است ، از سرمایه گذاران این ارز سرقت کرده این اتفاق یادآوری مهمی در مورد کلاهبرداری هایی که هنوز در صنعت نوپای ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد را ارائه می دهد.

الکس ساندرز ، بنیانگذار و مدیرعامل ناگتس نیوز مستقر در استرالیا ، اخیراً گزارش داد که یکی از اعضای وی 20 هزار دلار به دلیل یک برنامه جعلی تلفن همراه Uniswap که در فروشگاه Google Play ذکر شده بود ، ضرر کرد. این برنامه با نام "Uniswap DEX" در تاریخ 10 نوامبر توسط شخص یا نهادی به نام Uniswap Inc منتشر شد.

گزارش شده است که کاربر در هنگام وقوع سرقت ، عبارت پشتیبان کلید خصوصی خود را وارد کرده است ، فکر می کند در حال دسترسی به صرافی غیرمتمرکز Uniswap است.

 این برنامه (احتمالاً جعلی) نظر مثبت در فروشگاه Google Play داشت و همچنان برای بارگیری در دسترس بود. بیش از 100 نفر تاکنون این برنامه را بارگیری کرده اند

Uniswap به سرعت به عنوان محبوب ترین صرافی غیرمتمرکز معامله گرانی که به دنبال دستیابی به altcoins کم سرما و دیگر دارایی های موجود در سیستم عامل های بزرگ مانند Coinbase یا Kraken هستند ، ظهور کرد. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد وجوه خود را از کیف پول اتریوم خود واریز کنند اما در حال حاضر برنامه موبایلی ارائه نمی دهد.

در حال حاضر بیش از 1.3 میلیارد دلار ارزش کل در Uniswap قفل شده است ، و این بزرگترین مبادلات مالی غیرمتمرکز است.

طرح های Ponzi ، کلاهبرداری و سایر کلاهبرداری ها سالهاست که بازار ارزهای رمزنگاری شده را آزار می دهد. تحقیقات Chainanalysis نشان می دهد که کلاهبرداری در سال 2019 حداقل 4.3 میلیارد دلار برای سرمایه گذاران هزینه داشته است ، در حالی که در دو سال گذشته 3 میلیارد دلار بود.

کلاهبرداری های رمزنگاری چنان فراگیر شده اند که دادستان کل کالیفرنیا از مردم خواسته است نسبت به معاملات سایه در این بخش احتیاط کنند. در بیانیه ای که در 7 اوت منتشر شد ، خاویر بئرا گفت:

"اخیراً بازیگران بی وجدان در کلاهبرداری" giveaway "که به دروغ وعده داده اند ، به عنوان مثال ، دو برابر هرگونه دارایی دیجیتالی ارسال شده به کیف پول خاص دارایی دیجیتال ، در شبکه های اجتماعی و کانال های YouTube از چهره های معروف سیاسی ، مشاهیر و مدیران بازرگانی جعل کرده اند."

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا