سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

شیاومی بخریم یا هواوی ؟ کدام یک بهتر است؟

دو شرکت چینی بر بازار گوشی های هوشمند تسلط دارند: شیائومی و هواوی. اگرچه آنها مطمئناً تنها تولیدکنندگان گوشی های هوشمند چینی نیستند ، اما قطعاً بزرگترین آنها هستند.

شیاومی بخریم یا هواوی ؟ کدام یک بهتر است؟


 

دو شرکت  چینی بر بازار گوشی های هوشمند تسلط دارند: شیائومی و هواوی. اگرچه آنها مطمئناً تنها تولیدکنندگان گوشی های هوشمند چینی نیستند ، اما قطعاً بزرگترین آنها هستند.

اکنون که هر دو شرکت تلفن در بسیاری از کشورهای دیگر جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده اند ، ممکن است کنجکاو باشید که کدامیک از آنها تلفن های بهتری تولید می کند.

Xiaomi Vs Huawei: مدل های شاخص
فکر می کنم معقول ترین چیز برای مقایسه در ابتدا دو مدل گوشی باشد که به ترتیب در قرار دادن Xiaomi و Huawei روی نقشه کمک زیادی کرده اند. Mi 9 شیائومی و P30 Pro هواوی هر دو پرفروش ترین مدل های هر شرکت هستند. بنابراین اگر قبلاً تصمیم گرفته اید که بخواهید مدل پرفروش یکی از این شرکت ها را بدست آورید ، بگذارید به شما بگویم کدام یک بیشتر به درد می خورد.

 بیایید نگاهی به برخی از آمار آنها بیندازیم. در حالی که بسیاری از مردم به درستی ادعا کرده اند که شیائومی و هواوی گوشی های کاملاً مشابهی تولید می کنند ، اما مهم است که به تفاوت های واقعی اشاره کنیم.

با P30 Pro ، صفحه ای کمی بزرگتر ، فضای ذخیره سازی بیشتر بسته به مدل خاصی که دریافت می کنید ، باتری قوی تر و دوربین جلوی قدرتمندتری به دست خواهید آورد. Mi 9 کمی نازک تر است و از شارژ بی سیم سریع تری و همچنین دوربین های عقب قوی تری برخوردار است.

در حالی که هر دو دستگاه به طور غیر قابل انکاری شیک هستند و از سخت افزار کاملاً محکمی استفاده می کنند. P30 Pro به سادگی مانند نسخه ارتقا یافته Mi 9 احساس می شود. در حالی که فکر نمی کنم مردم از Mi 9 راضی نباشند ، P30 Pro در مورد قدرت و راحتی کمی ویژگی های بهتری از خود نشان میدهد.

 

یکی از اختلافات عمده بین مدل های مختلف Xiaomi و Huawei این است که به نظر می رسد هر دو شرکت در سطوح مختلف قیمت گذاری عالی هستند. در حالی که فکر می کردم پرچمدار هواوی از Xiaomi بهتر است ، اما وقتی مدل های قیمتی آنها را بررسی کنیم ، این داستان کمی متفاوت است.

نکته ای که در مورد شیائومی وجود دارد این است که آنها بخاطر تبلیغات داخلی که شیائومی در گوشی های خود قرار می دهد بسیاری از مدل های ارزان قیمت خود مانند Mi 9T یا Mi Note 10 را با قیمت پایین تری به فروش می رسانند. بنابراین اگرچه بسیاری از مدل های آنها با مشخصات و عملکرد بسیار چشمگیر قیمت ارائه می شوند ، اما به لطف درآمد آگهی باز هم می توانند آنها را با هزینه کمتری نشان دهند.

این یک تاکتیک هوشمندانه است ، اما ممکن است برای برخی از افرادی که واقعاً از نرم افزارهای ضد آفتاب و تبلیغات متنفرند ، کمی آزار دهنده باشد.

از طرف دیگر تلفن های Huawei تبلیغات داخلی ندارند ، اما تجارت این است ، که تلفن های آنها در کل گران تر خواهند شد ، حتی اگر مشخصات تقریباً یکسان باشند.

بنابراین  این سوال پیش می آید که : آیا قیمت های پایین تری که شیائومی در اکثر تلفن های خود ارائه می دهد ارزش تبلیغاتی را دارد که باید با آن روبرو شوید؟ به نظر من جواب مثبت است.

تبلیغات شیائومی کمی پیچیده تر از حد انتظار است. همه مدل های آنها تبلیغات داخلی مانند Mi A1 یا A2 ندارند ، به علاوه افرادی که در برخی مناطق از مدل های اروپایی استفاده می کنند ، تبلیغات را از طریق سیستم عامل به هیچ وجه دریافت نمی کنند. همچنین ، گفته می شود که روشهایی وجود دارد که می تواند تبلیغات داخلی را مسدود یا حتی به طور کلی حذف کند.  به طور خلاصه ، تبلیغاتی که در برخی از مدل های آنها وجود دارد ، هزینه کمی برای پرداخت قیمت پایین بسیاری از مدل های شیائومی است.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا