سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ساعت های هوشمند و کمک به مدیریت بهتر زندگی!

در دنیای شلوغ و پرهیاهو امروزی که تلفن همراه تبدیل به عضوی جدا ناپذیر از زندگی ما شده است، وسایل های جانبی آن نیز بسیار پرطرفدار میباشد یکی از این وسایل جانبی تلفن همراه ساعت های هوشمند یا همان اسمارت واچ ها هستند.

ساعت های هوشمند و کمک به مدیریت بهتر زندگی


در دنیای شلوغ و پرهیاهو امروزی که تلفن همراه تبدیل به عضوی جدا ناپذیر از زندگی ما شده است، وسایل های جانبی آن نیز بسیار پرطرفدار میباشد یکی از این وسایل جانبی تلفن همراه ساعت های هوشمند یا همان اسمارت واچ ها هستند که چند سالی است وارد زندگی مان شده است.
ساعت هوشمند همانطور که از اسمش مشخص است،کارکردش فقط نشان دادن زمان نیست بلکه کارکرد های فروان دیگری دارد مانند، نشان دادن پیام ها و تماس ها، میران دریافت کالری و قدم شمار، مکان یابی، پخش موسیقی، تنظیم هشدار و بسیاری ویژگی دیگر.

انچه که روشن است این است که این ابزار ها روز به روز در حال رشد هستند و امکانات وسیع تر و کاربردی تری به انها افزوده میشود ، اما فرا تر از آن امکان شخصی سازی این ساعت ها در اینده ای نه چندان دور میباشد ، به این صورت که میتوان بر اساس نوع استفاده ای که هر شخص انتظار دارد میتوان ان را تولید کرد
شاید برایتان سوال پیش بیاید افراد بسیاری ساعت هوشمند دارند و حتی به طور عجیبی  به آن وابسته شده اند.


زمانی که ساعت هوشمند وارد زندگی شما می‌شود مانند یک مراقب عمل می‌کند و در طول روز خیلی موارد را به شما یادآوری می‌کنند مانند این که چند لیوان آب خورده اید، چند قدم راه رفته اید، ضربان قلبتان چه قدر بوده است، چند ساعت از گوشی خود استفاده کرده اید، چند تماس و پیام داشته اید.

این ساعت ها در سایز ها و برند های مختلف در مارکت ها به فروش میرسند، شما با پرداخت هر میزان مبلغ و برند خاصی در واقع ، نوعی خاص از ان را میتوان خریداری کنید.
در نتیجه اگر نیاز به یک مراقب هوشمند و کوچک بدون توقع میخواهید ساعت هوشمند بخرید.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا