سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

چرا مارک زاکر برگ طرفدار گوشی های سامسونگ است؟

مارک زاکربرگ بنیان گذار فیسبوک برخلاف کسانی مانند ایلان ماسک و جف بزوس که از کاربران ایفون هستند از گوشی های سامسونگ استفاده میکند.

چرا مارک زاکر برگ طرفدار گوشی های سامسونگ است ؟

 

 بنیان گذار فیسبوک مارک زاکربرگ ، برخلاف کسانی مانند ایلان ماسک و جف بزوس که از کاربران ایفون هستند از گوشی های سامسونگ استفاده میکند.

مارک زاکربرگ اخیرا در یک مصاحبه در پاسخ به این سوال که در حال حاضر از چه گوشی هوشمندی استفاده میکند  بیان میکند که او سالهاست از گوشی های سامسونگ استفاده میکند و از طرفداران این برند است ، چون گوشی های عالی طراحی میکنند.
زاکربرگ از اندروید به عنوان یکی پراستفاده ترین و پرفروش ترین سیستم عامل  گوشی های هوشمند در دنیا نام میبرد ، و سعی میکند از این فرصت در جهت گسترش بیشتر فیس بوک بهره ببرد.


 او و تیمش از طریق سیستم عامل محبوب اندروید با بسیاری از گوشی های هوشمند در جهان ارتباط برقرار میکنند که نسبت به گوشی های هوشمند آیفون بیشتر در معرض توجه و مورد استقبال قرار گرفتن هستند.

باید گفت که نه فقط ، علاقه مارک زاکربرگ و استفاده بالای اکثریت مردم  از این برند ، بلکه همکاری این دو شرکت در توسعه فناوری های VR نیز تاثیر بالایی در گرایش زاکربرگ به گوشی های سامسونگ  و همکاری  آنان در حوزه های فناوری دارد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا