سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1882
مظنه5,375,000
18 گرم1,240,800
ارزش سکه12,109,875
قدیم (بهار)13,000,000
جدید (امامی)13,610,000
نیم7,400,000
ربع5,000,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو شهریور ۹۹/برندگان قرعه کشی ایران خودرو چقدر سود می کنند؟

با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام، قرعه کشی سومین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، راس ساعت ۹ صبح امروز ۲۴ شهریورماه با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر برگزار می‌شود. در مرحله سوم فروش فوق العاده ایران خودرو، پنج محصول سمند ال ایکس، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ پنج، پژو ۲۰۶ صندوق دار و ۴۰۵ اس. ال. ایکس عرضه شده است.

به گزارش موبوایران به نقل از فرارو،ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو روز گذشته به پایان رسید و مراسم قرعه کشی فروش ایران خودرو راس ساعت ۹ امروز برگزار می‌شود. متقاضیان ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو می‌توانند پس از پایان یافتن مراسم قرعه کشی ایران خودرو شهریور ۹۹ برای مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو به لینک زیر مراجعه کنند. نتایج قرعه کشی ایران خودرو از طریق همین سایت اعلام می‌شود و برندگان قرعه کشی ایران خودرو تا روز پنجشنبه فرصت دارند تا وجه مورد نظر شرکت ایران خودرو را واریز کنند. در ادامه جرئیات بیشتر از طرح فروش فوق العاده ایران خودرو را برایتان توضیح داده ایم.

در مرحله سوم فروش فوق العاده ایران خودرو، پنج محصول سمند ال ایکس، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ پنج، پژو ۲۰۶ صندوق دار و ۴۰۵ اس. ال. ایکس عرضه شده است.

اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو به محض اعلام از این لینک قابل مشاهده خواهد بود

اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو

پس از قرعه کشی و تأیید فرآیند آن توسط نهاد‌های ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

فرصت واریز وجه برندگان قرعه کشی ایران خودرو

مشتریان منتخب در این طرح تا روز پنج شنبه این هفته، ۲۷ شهریورماه فرصت خواهند داشت تا با واریز وجه خودرو، نسبت به ثبت نام قطعی در این طرح اقدام کنند. در صورت گذشته این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره‌ها جایگزین خواهند شد.

زمان تحویل محصولات ایران خودرو

بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودرو‌ها حداکثر سه ماه خواهد بود. همچنین در این طرح قیمت محصولات ایران خودرو قطعی است.

قیمت محصولات عرضه شده در سومین فروش فوق العاده

از آنجایی که این طرح فروش به صورت فروش فوق العاده برگزار می‌شود قیمت‌های اعلامی برای خودرو‌های عرضه شده به قطعی است و منتخبان تا ۵ شنبه این هفته (۲۷ شهریور) فرصت دارند وجه درخواست شده برای خودروی انتخابی به حساب ایران خودرو واریز کنند.

براساس اعلام این خودروساز منتخبان برای سمند LX باید مبلغ ۹۳ میلیون و ۶۰۵ هزار و ۳۰۰ تومان پرداخت کنند. متقاضیان نهایی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز باید مبلغ ۱۰۱ میلیون و ۴۶۵ هزار و ۵۰۰ تومان را به حساب غول آبی جاده مخصوص واریز کنند.

پژو ۲۰۶ صندوق داربا مبلغ ۱۰۴ میلیون و ۷۹۷ هزار و ۷۰۰ تومان در دسترس منتخبان قرار دارد.

پژو پارس بنزینی با مبلغ ۹۷ میلیون و ۷۴۶ هزار و ۴۰۰ تومان و پژو ۴۰۵ SLX با مبلغ ۸۵ میلیون و ۵۶۲ هزار و ۸۰۰ تومان در این طرح فروش عرضه شده است.

برندگان قرعه کشی ایران خودرو چقدر سود می کنند؟

در حالی این قیمت‌ها برای محصولات عرضه شده در سومین فروش فوق العاده از سوی ایران خودرویی‌ها اعلام شده است که نگاهی به قیمت‌های بازار نشان می‌دهد این محصولات قیمتی به مراتب بیشتر از قیمت‌های اعلامی از سوی این خودروساز دارند.

در شرایطی که خبر می‌رسد قیمت خودرو‌ها در بازار تا حدی تعدیل شده و در مسیر کاهشی قرار گرفته است، اما قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ تا رقم ۲۴۰ میلیون تومان و قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار نیز تا رقم ۲۳۸ میلیون تومان بالا رفته بود.

قیمت پژو پارس نیز تا ۱۹۷ میلیون تومان در بازار قد کشید.

بررسی بازار سمند LX هم نشان می‌دهد این خودرو که به عنوان مدل پایه سمند در بازار حضور دارد رشد قیمت تا ۱۷۳ میلیون تومان را نیز تجربه کرد.

پژو ۴۰۵ SLX نیز طمع قیمت ۱۸۵ میلیون تومانی را نیز چشید؛ بنابراین کسانی که فردا اسمشان از گرونه قرعه کشی خارج شود این امکان را دارند که از سود خوبی بهرمند شوند.

محصولات عرضه شده در سومین فروش فوق العاده چه رنگی هستند؟

منتخبان سومین طرح فروش چه نگ‌هایی را می‌توانند برای خودرو‌های خود انتخاب کنند.

منتخبان نهایی سمند LX می‌توانند این خودرو را با رنگ‌های سفید، خاکستری متالیک و مشکی متالیک از خودروساز تحویل بگیرند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز با رنگ‌های سفید، خاکستری متالیک، مشکی متالیک و قرمز متالیک در دسترس منتخبان قرار دارد.

ایران خودرویی‌ها پژو ۲۰۶ صندوق دار را با رنگ‌های سفید، خاکستری متالیک و گیلاسی متالیک در این طرح فروش ارائه داه اند.

پارس بنزینی نیز با رنگ‌های سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک و نقره‌ای متالیک در سومین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو حاضر است.

پژو ۴۰۵ SLX با رنگ‌های سفید و خاکستری متالیک نیز عرضه شده است؛ بنابراین در میان محصولات یاد شده پژو ۴۰۵ SLX کمترین تنوع رنگ دارد و به از آن پژو ۲۰۶ صندوقدار و سمند به این لحاظ در جایگاه دوم قرار دارد.

دو محصول دیگر نیز هر یک با ۴ رنگ در سومین طرح فروش فوق العاده حاضر هستند.

سود مشارکت و انصراف در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو

در سومین طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده

در جدول منتشر شده از سوی ایران خودرو، ظرفیت هر نمایندگی در طرح فروش فوق‌العاده ۹۱ دستگاه می‌باشد.

مشتریان منتخب در این طرح تا روز پنج شنبه این هفته، ۲۷ شهریورماه فرصت خواهند داشت تا با واریز وجه خودرو، نسبت به ثبت نام قطعی در این طرح اقدام کنند. در صورت گذشته این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره‌ها جایگزین خواهند شد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا